Dobrovoľníci Youthbank MaGNeT 2012/2013

 


 

Aďka Pavlovičová

"Študujem na osemročnom Športovom gymnáziu v jazykovej triede už šiesty rok. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, kultúra a literatúra.  Veľmi rada pomáham všade, kde treba a práve som dobrovoľníčka. Vďaka cestovaniu som spoznala mnoho rôznych kultúr, čo ma len nakoplo k tomu aby som niečím prispela aj ja, či sa to už týka kultúrnych, športových, alebo enviromentálnych činností."

 

Rado Hladký

"Som absolventom štúdii mapovacích a geoinformačných techník v prírodovedných oblastiach. Od roku 2011 pracujem ako odborný pracovník v organizácii venujúcej sa ochrane prírody. V súčasnosti sa podieľam na viacerých aktivitách, medzi ktoré patrí podpora kultúrneho a environmentálneho povedomia, i dobrovoľníctvo v programe YouthBank MaGNeT. Svoj voľný čas venujem väčšinou oddychu, návšteve koncertných a kultúrnych podujatí, či svojim priateľom. Rád by som svojou aktívnou účasťou oslovil nápady a podporil projekty mladých ľudí, a tým pre nás všetkých zlepšil okolie, ktoré nás dennodenne spája. Držím palce všetkým tým, pre ktorých náš bežný život nie je ľahostajný."

 

Ondrej Krištek

"Som študentom Katolíckeho gymnázia Š. Moysesa, predmaturitného ročníka. Vo svojom voľnom čase veľmi rád tancujem v ľudovom súbore, s ktorým som pochodil kus sveta. Mám rád prírodu, turistiku a tiež šport. K dobrovoľníctvu som sa dopracoval vďaka realizácii projektu Eko-záhrada pri KGŠM, na ktorom pracujem už druhý rok. Som nadšený mladými ľuďmi, ktorí majú chuť a sú vytrvalí vo svojej činnosti. Podporujem enviromentálne aktivity, ktoré napomáhajú k lepšiemu prístupu človeka k prírode a rozvoju životného prostredia."   

Ida Adolfová

"Som koordinátorkou programu YouthBank MaGNeT od roku 2004. Pracujem v Komunitnej nadácii Zdravé mesto od roku 2002 a venujem sa rôznym činnostiam, ktoré sú potrebné. S dobrovoľníctvom som sa zoznámila v roku 1999 a odvtedy mu aktívne aj pasívne fandím. Najviac spomínam na dobrovoľnícku prácu v Juhoafrickej Republike, kde som pobudla 3 a pol mesiaca. Mám rada prírodu, tvorivých ľudí, zveriny a zvieratá, umenie a vôbec život. Baví ma motivovať mladých ľudí k participácii."